آشنایی با نرم افزار ادیوس

از نرم ‌افزار EDIUS در مراکز و سازمان‌ های مختلف مانند مراکز جهانی، شبکه‌ های تلویزیونی صداوسیما، استودیو های خبر، استودیو گرافیکی و فیلم‌ سازی و…استفاده می‌ شود.

نرم‌افزار EDIUS تا سال ۲۰۰۵ توسط شرکت ژاپنی Canopus سازنده‌ی کارت‌ های حرفه‌ای ادیت و مونتاژ ویدئویی ارائه می‌شد که پس از خرید این شرکت توسط شرکت Grass Valley (زیرمجموعه‌ی شرکت آمریکایی Belden) توسعه‌ی این نرم‌افزار به این شرکت واگذار شد.

ادیوس یک نرم افزار حرفه ای و ساخته شده بر اساس فن آوری و خلاقیت جهت میکس و مونتاژ حرفه ای فیلم می باشد. ادیوس ساده ترین و سریع ترین نرم افزار میکس و تدوین فیلم ها با میلیون ها کاربر در سراسر جهان است.

از تمامی کیفیت های فیلم نظیر DV – SD – HD – FHD – ۴K  پشتیبانی می کند و قابلیت سازگاری با همه نرم افزار تدیوین فیلم را داراست.

EDIUS کاملا هوشمند است ، در ابتدا از شما درخواست ایجاد یک پروژه را می کند سپس بعد از وارد کردن پروژه نرم افزار محیط کار را برای شما بر اساس پروژ مورد نظر چینش می نماید. همواره یک پیش نمایش از تغییرات ایجاد شده روی فیلم در دسترس شماست و در هر مرحله می توانید تغییرات را لغو و یا ذخیره نمایید. نورپردذازی و تنظیم کنتراست فیلم های یکی از مهمترین بخش هی نرم افزار ادیوس می باشد و همواره کمپانی سازنده به این بخش توجه ویژه ای داشته است. افکت های خلاقانه و زیبایی برای اضافه کردن به فیلم ها در دستس شماست که شما را قادر به استفاده از ان و حرفه ای کردن فیلم ها می کند.

امکانات و ویژگی‌ های نرم‌ افزار EDIUS

رابط کاربری مناسب با امکان دسترسی سریع به انواع ابزارهای ویرایشی

میکس، مونتاژ و انجام انواع اعمال ویرایشی روی فرمت‌ های مختلف ویدئویی با پشتیبانی از جدیدترین فناوری‌ ها و استانداردهای کیفیتی

سازگاری کامل با آخرین سخت‌ افزارها و درنتیجه سرعت عملکرد بسیار بالای نرم‌ افزار

پشتیبانی از آخرین فناوری‌ های به‌کار رفته در انواع دوربین‌ های تصویربرداری

قابلیت تثبیت‌کننده‌ی تصاویر

ویرایش صدای پیشرفته

اعمال انواع افکت‌ ها روی تصاویر

قابلیت ساخت منوهای حرفه‌ای برای دیسک‌ های ویدئویی و رایت مستقیم روی DVD و Blu-Ray

امکان تبدیل فرمت‌ های ویدئویی به یکدیگر

به زودی آموزش های تصویری کار با نرم افزار ادیوس در سایت قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *