عکاسی صنعتی

برای انجام عکاسی صنعتی کافی است پس از مشاهده نمونه عکس های تیک۴ در حوزه مورد نظر خود با ما تماس بگیرید و در مورد نوع پروژه و عکس های مورد نیاز خود توضیحاتی ارائه دهید.

سپس واحد عکاسی تیک۴ با بررسی پروژه و تخمین موارد قابل انجام عکاسی ، پیشنهادی حاوی اطلاعات فنی ، زمان بندی انجام کار و هزینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را برایتان ارسال می کند.
در مدت انجام پروژه نیز تیم عکاسی تیک۴ با بهترین ابزار و تجهیزات عکاسی صنعتی ، اطمینان حاصل می کند که هیچ نقطه ای از محل مورد نظر از قلم نیفتاده و همه زوایا و نکات ریز هم پوشش داده شده اند.
عکس های گرفته شده پس از پایان انجام کار ، به دست متخصصان عکاسی و گرافیک در استودیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی تیک۴ سپرده خواهند شد.

عکاسی از محیط های صنعتی : کارخانه ، پروژه ساختمانی ، پالایشگاه ، نیروگاه و …
عکاسی صنعتی به منظور ثبت مراحل و فرایند تولید ، تجهیزات ، پرسنل و ویژگی های هر مجموعه استفاده می شود. کارخانه ها برای ثبت تصاویر ماشین آلات و روند خط تولید ، پروژه های ساختمانی برای ثبت روند ساخت ساختمان و مستند سازی مراحل طی شده و مصالح به کار رفته در تولید ، و یا ایجاد تصاویر تایم لپس (فیلم با سرعت بسیار بالا از فرایند ساخت ساختمان از ابتدا تا انتها در چند دقیقه) ، شرکت های تولیدی برای عکسبرداری از محصولات جهت استفاده های گوناگون (بسته بندی ، تبلیغات و …) ، رستوران ها و هتل ها برای ایجاد جذابیت بصری در تبلیغات خود و غیره از این نوع عکاسی استفاده می کنند.

عکاسی تبلیغاتی : هتل ، رستوران ، گالری و مزون ، دکور و تزیینات ، …
عکاسی تبلیغاتی از فضاهای تجاری ، خدماتی و اداری گزینه ی خوبی برای شروع یک کمپین تبلیغاتی خواهد بود. برای چاپ انواع کاتالوگ و نمایه ، تبلیغات اینترنتی ، ایجاد آلبوم عکس و ژورنال های تبلیغاتی ، اولین قدم شما باید انجام عکاسی حرفه ای از اماکن تجاری ، خدماتی و یا محصولاتتان باشد. ما در استودیو عکاسی تیک۴ با تکیه بر تجربه و تخصص ، تصاویری خارق العاده به شما تقدیم خواهیم کرد.

عکاسی از محصولات : آرایشی بهداشتی، لوازم خانگی، طلا و جواهر ، لوازم یدکی ، شیرآلات بهداشتی ، استیل ، چرم …
عکاسی از محصولات به شیوه درست از ارکان پایه ای هنر عکاسی است. صاحبان کالا و خدمات برای نشان دادن محصولات در رسانه ها و یا انواع کاتالوگ و پوستر ، نیاز به داشتن عکسهایی ظریف و دقیق از محصولات خود دارند. رعایت دقیق اصول عکاسی ، سایه ها ، زوایا ، انعکاس نور و غیره از مواردی هستند که یک عکس تبلیغاتی بی نقص را از سایر عکسها متمایز می سازند. هنگامی که این خدمات با قیمت هایی بسیار عالی در یک مجموعه جمع گردند ، بهترین گزینه برای انتخاب پیش پای شما خواهد بود. ما در استودیو عکاسی تیک۴ خدماتی در سطح کیفی بسیار عالی با قیمت هایی بسیار مناسب را به شما پیشنهاد می دهیم.