هفت نکته امنیتی در وردپرس

از آنجایی که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای محبوب در اینترنت است ، تعجبی ندارد که به طور مکرر مورد حملات سایبری هکرها قرار می گیرد. داشتن سایت وردپرس به این معنی است که شما باید تلاش بیشتری برای محافظت از خود و کاربران خود داششته باشید.

ادامه مطلب

تهیه نسخه پشتیبان وب سایت

backup

داشتن نسخه پشتیبان برای دارنده سایت ضروری است.هر وب مستر باید چند پشتیبان از وب سایت خود داشته باشد تا چیزی از دست نرود.در این آموزش ما به ساده ترین و مفیدترین راه پشتیبان گیری برای وب سایت وردپرس ، جوملا و یا … شما اشاره میکنیم.

ادامه مطلب

تبدیل HTML به قالب وردپرس

در این آموزش به شما چگونگی ساخت یک قالب وردپرس ساده را نشان میدهیم. اول از همه باید یه پوشه با عنوان مورد نظر خودتان در مسیر نصب وردپرس wp-content/themes ایجاد کنید. بهتر است نام این پوشه بدون فاصله باشد و از حروف کوچک استفاده کنید.

ادامه مطلب

چند نکته در مورد افزایش سرعت وردپرس

آخرین باری که سرعت وب سایت خود را برسی کردید چه وقتی بوده است ؟ آیا می دانستید سرعت سایت شما تاثییر بسیاری در رنک وب سایت شما در بین موتورهای جستجو دارد ؟ هیچ کاربری انتظار را دوست ندارد و سرعت پایین وب سایت شما می تواند عامل بسیار مهمی در کاهش و یا افزایش بازدید کنندگان شما باشد.

ادامه مطلب

امنیت وردپرس در مقابل نفوذ هکرها

خیلی پلاگین ها در اینترنت وجود دارند که با شعار های مختلف مانند امنیت وردپرس و … در بین کاربران رایج هستند ولی نکته اصلی قبل از همه این ها این است که راه های نفوذی سایت شما چه چیز هایی هستند و شما بتوانید آن ها را کنترل کنید و پس از سپری کردن این مرحله برای اطمینان بیشتر از این پلاگین های امنیتی استفاده کنید.

ادامه مطلب