چارسوق بر روی نسخه ۷.۲ PHP  و جهت رعایت حق کدنویسی بخشی از قسمت‌‌های قالب توسط ioncube کدگذاری شده و لازمه آن داشتن هاست با شرایط فوق است (که در حال حاضر در اکثر هاست‌ها موجود می‌باشد).

چنانچه چارسوق را از طریق وب‌سایت ژاکت خریداری کرده باشید دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت می‌باشد و تنها در یک دامنه قابل نصب و استفاده است.

توجه: لطفا کلید لایسنس را فقط در دامنه اصلی فعال نمایید.

چنانچه از طریق وب‌سایت تیک۴ اقدام به خرید چارسوق کرده باشید نیاز است تا پس از خرید محصول با استفاده از تیکت پشتیبانی با معرفی دامنه خود درخواست ثبت لایسنس را داشته باشید.

بله، این امکان وجود دارد و لازم به ذکر است با توجه به زمان‌بر بودن این موضوع در ثبت دامنه خود برای دریافت لایسنس دقت داشته باشید.

خیر، تنها چیزی که نیاز دارید نصب وردپرس به همراه ووکامرس و همچنین جهت دریافت اپلیکیشن می‌بایست افزونه اپلیکیشن چارسوق را نصب کنید (به همراه محصول پیوست شده است). تمامی امکانات چارسوق بدون استفاده از هیچگونه افزونه‌ای قابل استفاده است.

بله، به همراه فایلی که پس از خرید محصول دانلود خواهید کرد، علاوه بر آخرین ورژن قالب و افزونه اپلیکیشن می‌توانید از بسته نصب آسان چارسوق نیز استفاده کنید. همچنین فایل‌های راهنمای کامل محصول نیست در فایل‌های مستندات موجود خواهد بود.

بله، با استفاده از تنظیمات چارسوق شما قادر خواهید بود تنظیماتی مانند: تغییر لوگو، تغییر رنگ قالب، تغییر متون استفاده شده، تغییر استایل عناوین و… را تغییر دهید.

پس از خرید چارسوق شما می‌بایست با استفاده از تیکت پشتیبانی درخواست خود را جهت دریافت اپلیکیشن ارسال کنید.

برای دریافت اپلیکیشن موارد زیر را در تیکت خود ارسال کنید:

  • نام نمایشی اپلیکیشن (به فارسی یا انگلیسی ) (نام نمایشی در منو گوشی)
  • لوگو وب‌سایت خود (در سایز ۵۱۲ در ۵۱۲ پیکسل)

بله، شما می‌توانید پس از دریافت اپلیکیشن چارسوق اقدام به انتشار اپلیکیشن خود در مارکت‌ بازار و گوگل پلی کنید.

همچنین در صورتی که برای دسته‌بندی‌های خود و یا نردبان کردن و ویژه کردن آگهی‌های خود هزینه مشخص کرده باشید قادر خواهید بود تنظیمات پرداخت درون برنامه‌ای بازار را نیز مشخص کنید.

مشکلات و پیشنهاداتی که از سمت خریداران عزیز ارسال می‌شوند پس از بررسی توسط تیم فنی در مرحله اجرا قرار خواهند گرفت و بر اساس زمان بندی مشخص منتشر خواهد شد.

جهت آپدیت قالب و افزونه اپلیکیشن می‌توانید از ۲ طریق اقدام کنید:

  • آپدیت از طریق پیشخوان مدیریت وردپرس
  • دانلود آخرین ورژن از وب‌سایت ژاکت و یا تیک۴

بله، چارسوق عضویت اختصاصی خود را دارد و شما نیاز به استفاده از هیچگونه پلاگینی را نخواهید داشت.

شما می‌توانید از طریق تنظیمات عضویت چارسوق اقدام به مشخص کردن نحوه عضویت کاربران خود کنید.

بله، پس از ورود به پیشخوان مدیریت وردپرس خود از طریق تنظیمات آگهی‌ها قادر خواهید بود برای دسته‌بندی مورد نظر خود هزینه مشخص کنید و کاربران جهت ارسال آگهی در دسته‌بندی مشخص شده می‌بایست هزینه مشخص شده از سمت مدیریت را پرداخت کنند.

اطلاعات بیشتر…

بله، پس از وود به پیشخوان مدیریت وردپرس و با ورود به قسمت تنظیمات اگهی می‌توانید برای ویژه کردن و یا نردبان کردن آگهی‌های وب‌سایت و اپلیکیشن خود هزینه دلخواه خود را مشخص کنید.

بله، پس از نصب افزونه اپلیکیشن چارسوق (موجود در فایل دانلودی محصول) و دریافت اپلیکیشن خود می‌توانید با ورود به تنظیمات اپلیکیشن اقدام به مشخص کردن تغییرات خود کنید.

اطلاعات بیشتر…

پس از ورود به قسمت پیشخوان مدیریت وردپرس خود در منو اصلی مدیریت خود گزارش آگهی‌ها را مشاهده خواهید کرد. در این قسمت گزارش آگهی‌های منتشر شده در سایت شما که توسط کاربران به ثبت رسیده است نمایش داده خواهد شد.

آیا این آموزش مفید بود؟
بلهخیر
سبد خرید0
There are no products in the cart!