آموزش های دیگر اپلیکیشن سورین :

آموزش ویدیویی تنظیمات عمومی سورین :

 

 

سورین اپلیکیشن چند منطوره ایی است که با آن قادر خواهید بود به راحتی اپلیکیشن مدنظر خود را راه اندازی کنید؛ در وهله اول بسیار قدردانیم از حسن انتخاب شما که اپلیکیشن چند منظوره سورین را برای کسب کار خود برگزیدید؛ امید بر آن که با خرید این اپلیکیشن چند منظوره به اهداف از پیش تعیین شده خود برسید و ایده هایی که در ذهن خود پرورش دادید را بتوانید با دید بلندمدت به سمت موفقیت سوق دهید. هدف از این مستند این است که شما را بیشتر با اپلیکیشن سورین آشنا کنیم و تنظیمات اپلیکیشن سورین را بررسی و آموزش دهیم. در ابتدا لازم است که وارد پیشخوان وردپرس سایت خود شوید و پس از ورود به وسیله نام کاربر و رمز عبور از بخش نوار کناری صفحه پیشخوان بر روی تنظیمات اپلیکیشن کلیک نمایید: (مطابق گیف زیر)

پس از ورود و انتقال به صفحه تنظیمات اپلیکیشن سورین چهار تنظیم برای اپلیکیشن شما وجود دارد تنظیماتی همچون تنظیمات عمومی، تنظیمات نمایشی، تنظیمات ووکامرس و تنظیمات عضویت اپلیکیشن در این بخش است.

تنظیمات عمومی اپلیکیشن سورین:

در این بخش تنظیمات متنوعی قابل اعمال و تغییر هست؛ از انتخاب عنوان اپلیکیشن گرفته تا انتخاب نوع فونت اپلیکیشن در این بخش صورت میگیرد. که حال قصد داریم بخش های متنوع و مختلف این قسمت را توضیح و آموزش دهیم.

عنوان و شعار و لوگو اپلیکیشن در صفحه انتظار:

در این قسمت شما میتوانید عنوان و شعار و لوگوی مدنظر خود را که برای اپلیکیشن خود انتخاب نمودید را ثبت نمایید که در هنگام ورود کاربرد به اپلیکیشن شما  در قسمت انتظار قابل مشاهده باشد.

قسمت تنظیمات:

 

تنظیم اعمال شده در اپلیکیشن:

 

رنگ مکمل کلی اپلیکیشن:

در این بخش شما میتوانید یک رنگ را به عنوان رنگ مکمل تمام اپلیکیشن خود انتخاب نمایید.

قسمت تنظیمات:

تنظیم اعمال شده در اپلیکیشن:

رنگ پس زمینه و رنگ متن در صفحه انتظار:

در این بخش میتوانید رنگ دلخواه خود را در زمینه پس زمینه و متون صفحه انتظار انتخاب نمایید:

قسمت تنظیمات:

تنظیم اعمال شده در اپلیکیشن:

انتخاب عکس پس زمینه صفحه انتظار اپلیکیشن:

همانطور که مشاهده می فرمایید در این مرحله از مراحل تنظیمات اپلیکیشن شما میتوانید عکسی را به عنوان پس زمینه صفحه انتظار اپلیکیشن خود انتخاب نمایید اما همانگونه که در باکس انتخاب پس زمینه توصیه شده است بهتر است عکسی را برای پس زمینه اپلیکیشن خود انتخاب ننمایید.

تنظیمات رنگ، متن و تصویر نوار بالا

در این قسمت شما میتوانید تنظیماتی مانند انتخاب رنگ، متن و تصویر نوار بالا اپلیکیشن خود را اعمال کنید:

قسمت تنظیمات:

تنظیم اعمال شده در اپلیکیشن:

انتخاب نوع فونت اپلیکیشن:

در این قسمت شما میتوانید نوع فونت خود را انتخاب نمایید.

انواع فونت:

در اپلیکیشن سورین به طور پیش فرض 9 فونت پرکاربر برای شما در تنظیمات نوع فونت اپلیکیشن اختصاص یافته است.

ظاهر نوار بالای اپلیکیشن:

در این قسمت شما میتوانید ظاهر نوار بالای اپلیکیشن خود را به دونوع تغییر دهید:

عکس بالای منو کرکره ای:

در این قسمت شما میتوانید عکس مربوط به منو خود را انتخاب نمایید، همانگونه که در قسمت تنظیمات این بخش اشاره شده اگر تصویری در این قسمت قرار ندهید رنگ ساده یا تصویر پیش فرض نمایش داده می شود.

قسمت تنظیمات:

تنظیم اعمال شده در اپلیکیشن:

این آخرین مورد در تنظیمات عمومی اپلیکیشن سورین بود. حال در ادامه مطلب موارد دیگری که قابل تنظیم هست را به شما ارائه خواهیم داد:

تنطیمات بروزرسانی

پس از اتمام تنظیمات عمومی در بخش بعدی تنظیمات بروزسانی اپلیکیشن قرار دارد که در این قسمت کافی هست قسمت های زیر را کامل نمایید.

نکته:

توجه داشته باشید که شما میتوانید در قسمت تنظیمات آپدیت اجباری، کاربران خود را موظف کنید که در هنگام ارائه بروزرسانی اپلیکیشن شما، اپلیکیشن را در دستگاه خود بروزرسانی کنند. اگر هم از این قابلیت نمیخواهیم استفاده کنید کافیست برروی گزینه اختیاری کلیک نمایید.

تنظیمات اطلاع رسانی

در این قسمت شما میتوانید با وارد نمودن APP ID چشمک Notification اپلیکیشن خود را فعال نمایید برای آموزش کامل اطلاع رسانی چشمک به لینک زیر مراجعه نمایید:

سایر تنظیمات

 

در این بخش تنظیمات متنوعی وجود دارد که مربوط به قسمت کرکره ایی و وبلاگ میباشد که به دو بخش این دو مورد را برای شما آموزش خواهیم داد.

بخش قوانین و منو کرکره ای اپلیکیشن:

متن دیالوگ پشتیباتی:

شما در این قسمت میتوانید متن از پیش تعیین شده خود را که مربوط به قسمت پشتیبانی اپلیکیشن شماست را در این قسمت وارد نمایید.

انتخاب صفحه قوانین مقررات:

در این قسمت شما میتوانید با کلیک برروی باکس برگه ایی که در آن توضیحات و قوانین اپلیکیشن خود را آماده نمودید را انتخاب نمایید.

انتخاب صفحه درباره ما:

در این قسمت شما میتوانید برگه ایی که در آن درباره کسب و کار و هر اطلاعاتی که برای کاربر میتواند مفید باشد تا از نوع کسب کار شما آشنا شود را در این قسمت میتوانید برگه ایی که آماده نمودید را انتخاب نمایید.

متن عنوان منو کرکره ای:

در این باکس شما میتوانید متنی را تایپ نمایید که در قسمت منو اپلیکیشن شما نشان داده شود.

بخش تنظیمات وبلاگ:

در ادامه قسمت سایر تنظیمات به تنظیمات وبلاگ میرسیم که در این قسمت شما میتوانید قسمت وبلاگ خود را با تنظیمات مختص خود به طور دلخواه تنظیم نمایید:

وضعیت وبلاگ:

در این قسمت شما میتوانید صفحه وبلاگ خود را در قسمت کرکره ایی لینک نمایید که برای این کار کافیست از قسمت باکس برروی فعال کلیک نمایید.

عنوان نمایشی وبلاگ:

در این قسمت شما میتوانید عنوان وبلاگ خود را تایپ نمایید.

نمایش تاریخ انتشار:

در این قسمت شما میتوانید با فعال و یا غیر فعال نمودن تاریخ، تاریخ انتشار مطلب در اپلیکیشن خود را نشان دهید. و یا با غیر فعال نمودن تاریخ از مشاهده تاریخ انتشار جلوگیری کنید.

نوع طراحی صفحه داخلی وبلاگ:

در این قسمت دو نوع ظاهر برای صفحه وبلاگ شما در نظر گرفته شده فقط کافیست با کلیک بر روی یکی از آنها نوع طراحی صفحه وبلاگ خود را انتخاب نمایید:

نوع طراحی ظاهر پوستر وبلاگ:

در این قسمت هم دو نوع پوستر برای شما تعیین شده تا هر کدام از این دو مدل را پسند نمودید بر روی ظاهر پوستر وبلاگ اپلیکیشن خود اعمال نمایید:

نمایش نام نویسنده در صفحه داخلی:

در این قسمت با کلیک برروی فعال؛ میتوانید نام نویسنده مطلب را در صفحه داخلی وبلاگ اپلیکیشن نمایش دهید.

قسمت کد برای تغییرات در اپلیکیشن

این قسمت به دانش کد نویسی نیاز هست. پس توجه داشته باشید اگر کد نویسی را یاد ندارید و برنامه نویس نیستید در این قسمت اکیدا از هر گونه تغییر خودداری کنید.

تنظیمات شبکه اجتماعی اپلیکیشن

در این قسمت شما میتوانید هر پلتفرمی که در آن اپلیکیشن خود را معرفی نمودید و یا صفحه ایی برای اپلیکیشن خود در شبکه های اجتماعی اختصاص دادید. لینک آن را در این قسمت مخصوص در همان پلتفرم وارد نمایید:

در پایان

لطفا پس از هر تغییری که در بخش تنظیمات اپلیکیشن خود اعمال کردید، در پایین صفحه تنطیمات برروی ذخیره سازی کلیک نمایید تا تنظیمات و یا تغییرات شما در اپلیکیشن اعمال شود.

خرید پکیچ سورین

آموزش تنظیمات ووکامرس اپلیکیشن سورین :  

 

آیا این آموزش مفید بود؟
بلهخیر
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بیان کنید

اشتراک در
اطلاع از
guest

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

12 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Mohammad
Mohammad
3 سال قبل

سلام چطور اپلیکیشن رو دانلود کنم؟

محمد سرابی
محمد سرابی
3 سال قبل
پاسخ به  Mohammad

با سلام و وقت بخیر
لطفا درخواست خود را با عنوان مراحل دریافت اپلیکیشن از طریق تیکت پشتیبانی ارسال بفرمایید تا مراحل دریافت خدمت شما ارسال گردد.
باتشکر از همراهی شما

سامان بهیاری
سامان بهیاری
2 سال قبل

سلام خسته نباشید من یه مشکل دارم وقتی میخوام وارد نرم افزار بشم میگه لایسنس ثبت نشده و باید دوبار روی اپ بزنم تا برنامه باز بشه یه مشکل دیگه هم پیدا کردم این که دستوراتی که تو تنظیمات عمومی میدم یا اجرا نمیکنه یا خیلی دیر اجرا میکنه ممنون میشم راهنمایی کنید.

علی رضایی
مدیر
علی رضایی
2 سال قبل

با سلام و خسته نباشید
برای مورد اول لطفا تیکت ثبت بفرمایید ، لایسنس شما در دیتابیس ثبت نشده است ، تیکت همراه دامنه ارسال بفرمایید تا پیگیری گردد .
دستوراتی که در تنظیمات عمومی اعمال میگردد ( برای کاربران جدیدی که اپ را نصب کرده اند ، در اولین بار ) و برای سایر کاربران با یکبار باز و بسته کردن اپلیکیشن تنظیم میگردد
اگر منظور عکس و … می باشد ، کاربران جدید همه اطلاعات جدید را خواهند دید .
با تشکر از همراهی شما

09128215794
09128215794
2 سال قبل

با سلام وقتی از طریق ژاکت محصول خریداری میشه دیگه امکان ارسال تیکت جهت دریافت محصول تو سایت شما امکان نداره لطفا یه بخش ارسال تیک ازاد بذارین که امکان ارسال تیکت رو داشته باشیم

سجاد گردکانه
سجاد گردکانه
2 سال قبل
پاسخ به  09128215794

با سلام و خسته نباشید
شما می توانید جهت استفاده از پشتیبانی محصول ، در همان سایت ژاکت تیکت خود را درج بفرمایید ، تا همکاران در اسرع وقت به تیکت شما پاسخ‌دهی کنند
با تشکر از همراهی شما

علیرضا
علیرضا
2 سال قبل

چطور میشه فایل خروجی apk رو برای نصب دریافت کرد؟

سجاد گردکانه
سجاد گردکانه
2 سال قبل
پاسخ به  علیرضا

با سلام و خسته نباشید
جهت دریافت هایل apk محصول نیاز به درج تیکت دارید ، لطفا تیکت درج بفرمایید تا موارد لازم جهت ساخت اپلیکیشن را خدمت شما عرض کنیم .
با تشکر از همراهی شما

محدث
محدث
2 سال قبل

با سلام وخسته نباشید
ایا محدودیت در ایجاد اپلکیشن هست؟
واگر محدودیت دارد تا چند بار رایگان؟ وبعد از ان چقدر هزینه لازمه پرداخت شود؟
متشکر

سجاد گردکانه
سجاد گردکانه
2 سال قبل
پاسخ به  محدث

با سلام و خسته نباشید
در هر نوبت آپدیت تا ۳ نوبت اپلیکیشن را به صورت رایگان برای شما خواهیم ساخت و اگر با مشکل فنی نیز مواجه باشید و نیاز به ساخت مجدد باشد ، بازهم به صورت رایگان به شما تحویل خواهد شد .
با تشکر از همراهی شما

امیر نیک نژاد
امیر نیک نژاد
2 سال قبل

سلام وقت بخیر صفحه اول و اصلی اپ ما خالی هست و هیچ محتوایی داخلش نیست صفحه اصلی به چه صورت تنظیم میشه ؟

سجاد گردکانه
سجاد گردکانه
2 سال قبل

با سلام و خسته نباشید
شما باید تنظیم صفحه اصلی را از طریق تنظیمات نمایشی اعمال بفرمایید جهت اطلاع بیشتر از این لینک استفاده بفرمایید ، ضمن اینکه حتما موارد فنی خود را از طریق تیکت پشتیبانی پیگیری بفرمایید .
با تشکر از همراهی شما

سبد خرید0
There are no products in the cart!