ریپورتاژ یکی از راه هایی می باشد که به شما کمک می کند که بتوانید کسب و کار نوپا خود را در راه درستی قرار دهید و کسب کار خود را با استفاده از این راه به همگان معرفی نمایید. یکی از دلایلی که صاحبان کسب و کار از ریپورتاژ استفاده می کنند این هست که بازدید سایت خود را افزایش دهند.

سایت تیک4 با در اختیار داشتن دامین ریت 70 می تواند بک لینک های حرفه‌ای جهت رشد کسب و کار و افزایش ایندکس های موتور جستجوی گوگل به شما ارائه دهد.

امروزه رپورتاژ ها نقش اساسی در عرصه‌ی رسانه‌های دیجیتال‌ ایفا می‌‌کنند و یکی از بخش‌‌های مهم دیجیتال مارکتینگ به شمار می روند. از مزیت‌های دیگر یک رپورتاژ انتقال پیام تبلیغاتی است که با تولید یک محتوای خاص و متخصصانه آغاز می‌‌شود و در آخر به وسیله متن تولید شده تاثیر مستقیم بر مخاطب و بازدیدکننده می گذارد. یک محتوای تخصصی می‌‌تواند ابعادی خاص از یک برند را به طوری مطرح کند که باعث جلب مشتریان و اعتماد مشتریان می شود.

 

 

بر خلاف سایر روش‌های تبلیغاتی در سطح وب، رپورتاژ آگهی در سایت ها هیچوقت حذف نخواهند شد و در سایت باقی خواهد ماند. گرفتن ریپورتاژ یکی از روش های عالی می باشد که شما می توانید برای سایت خود از یک سایت پربازدید بک لینک بگیرید. خدمات ریپورتاژ مجموعه تیک۴ با اختیار داشتن یک تیم حرفه ای بر این باور است که به بهترین روش ممکن آگهی و  ریپورتاژ سایت شما را تیک4 منتشر نماید.

ریپورتاژ آگهی تیک4

موارد غیر قابل پذیرش ریپورتاژ آگهی:

  • از انتشار ریپورتاژ آگهی، از قبیل ریپورتاژ فروش قالب وردپرسی، فروش اپلیکیشن معذوریم.
  • از انتشار ریپوتاژ آگهی، سایت های مستهجن معذوریم.
  • از انتشار ریپوتاژ آگهی، سایت های شرطبندی و قمار معذوریم.
پایه
استارتاپ
حرفه ای
تعداد کلمات
1500 کلمه 2000 کلمه 3000 کلمه
تعداد تصاویر
3 4 5
تعداد لینک ها
3 فالو - 0 نوفالو 3 فالو - 2 نوفالو 5 فالو - 0 نوفالو
ماهیانه 1,200,000 تومان
خرید پلن
ماهیانه 2,000,000 تومان
خرید پلن
ماهیانه 3,000,000 تومان
خرید پلن
سبد خرید0
There are no products in the cart!