قالب و اپلیکیشن سوپر مارکت سورین

ساده ترین راه و ارزان ترین راه برای داشتن یک قالب و اپلیکیشن سوپر مارکت استفاده از قالب های آماده است. همانطور که می دانید برای ساخت یک قالب و اپلیکیشن سوپر مارکت به صورت اختصاصی باید هزینه زیادی کرد. پس برای کسب و کارهای نوپا این کار بسیار اشتباه است. حال سورین این بستر را برای شما همراهان عزیز تیک4 فراهم کرده است که با چند کلیک در کوتاه ترین زمان سایت و اپلیکیشن سوپر مارکت خود را طراحی کنید.

پیش‌نمایش قالب پیش‌نمایش اپلیکیشن

قالب سوپر مارکت

قالب سوپر مارکت وردپرس سورین کاملا سازگار با المنتور و با استفاده از المان‌های اختصاصی سورین به آسانی می توانید هر قسمتی از وب سایت خود را با سلیقه خودتان تغییر دهید و هر آنچه نیاز دارید، مانند متن‌ها، تصاویر، گالری و … را به سایت خود اضافه کنید. اگر دنبال یک کسب و کار آنلاین هستید. که با  استفاده از نکات سئو بتوانید آن کسب و کار را به سمت موفقیت سوق دهید، قالب های المنتور سورین را انتخاب نمایید. چون در قالب های وردپرسی سورین تمامی نکات سئو و کد نویسی رعایت شده است.

 

امکانات قالب سوپر مارکت سورین:

قالب و اپلیکیشن سوپر مارکت

اپلیکیشن سوپر مارکت

در کنار سایت یکی از نیازها در کسب و کارهای سوپر مارکتی و فروشگاهی؛ داشتن یک اپلیکیشن به روز است. پس اگر دنبال راه آسان در بازه کمی برای شروع کسب کار سوپر مارکت خود هستید. قالب و اپلیکیشن سوپر مارکت ووکامرس سورین می تواند این راه را برای شما امکان پذیر کند.

اپلیکیشن سورین دارای صفحه ساز اختصاصی برای طراحی صفحه اصلی اپلیکیشن، با اعمال تغییرات بصورت آنی. صفحه اصلی اپلیکیشن را به سلیقه خودتان بچینید، عکس های مورد نیاز خودتان را قرار دهید، اخبار و محصولات دلخواه خودتان را جهت نمایش انتخاب کنید. این اپلیکیشن قابلیت انتشار در گوگل پلی، بازار، و سایر مارکت های مشابه را دارا می باشد.

امکانات اپلیکیشن سوپر مارکت سورین

جمع بندی:

قالب و اپلیکیشن سوپر مارکت سورین تمام نیازهایی که لازمه یک سایت فروشگاهی و سوپر مارکت است را در نظر گرفته و با دید و دقت بسیار بالا تمامی نکات و لازمه های سئو و کدنویسی در آن رعایت شده است. تا شما با تهیه این قالب و اپلیکیشن سورین وقت گران بها خود را برای رفع و ایراد سئو و کدنویسی هدر ندهید. و با خیال راحت کسب و کار خود را آغاز کنید.

برای خرید قالب و اپلیکیشن سوپر مارکت سورین از طریق لینک های زیر اقدام کنید. با سپاس فراوان از همراهی شما.

خرید محصول

Shopping cart
There are no products in the cart!
question