قالب و اپلیکیشن خبری سورین

امروزه بیشتر مردم جهان، خبرهای روز جهان را از طریق فضای مجازی و سایت های خبری دنبال می کنند. همچنین سایت‌هایی که در محور محتوایی فعالیت دارند از نظر رتبه الکسا در جایگاه های خوبی قرار دارند. بهترین روش برای ایجاد یک قالب و اپلیکیشن خبری استفاده از قالب های آماده است. مجموعه تیک4 در محصول چند منظوره سورین، دمو خبری را در کنار ده ها دمو این محصول قرار داده اند. که پس از خرید قالب و اپلیکیشن خبری سورین به راحتی با چند کلیک می‌توانید سایت خبری خود را ایجاد کنید.

پیش‌نمایش قالب پیش‌نمایش اپلیکیشن

قالب خبری

قالب خبری وردپرس سورین سازگار با المنتور است. که با استفاده از المان های اختصاصی سورین در المنتور می‌توانید سایت خبری خود را مطابق به سلیقه خود طراحی کنید. در قالب خبری سورین تمامی استاندارهای کد نویسی و سئو راحت شده است. که با برنامه و تولید محتوا مناسب می توانید با استفاده از قالب خبری سورین سایت خود را به سمت موفقیت سوق دهید. در المان های اختصاصی سورین در المنتور می توانید متن‌ها، تصاویر، گالری و … به راحتی در سایت خود بکار ببرید.

قالب خبری

امکانات قالب خبری سورین:

اپلیکیشن خبری

اپلیکیشن خبری

در کنار سایت یکی از نیازها در کسب و کارها و مجله های خبری؛ داشتن یک اپلیکیشن به روز است. پس اگر دنبال راه آسان در بازه کمی برای شروع اپلیکیشن خبری خود هستید. قالب و اپلیکیشن خبری سورین می تواند این راه را برای شما امکان پذیر کند.

اپلیکیشن سورین دارای صفحه ساز اختصاصی برای طراحی صفحه اصلی اپلیکیشن، با اعمال تغییرات به صورت آنی. صفحه اصلی اپلیکیشن را به سلیقه خودتان بچینید، عکس های مورد نیاز خودتان را قرار دهید، اخبار و محتوا دلخواه خودتان را جهت نمایش انتخاب کنید. این اپلیکیشن قابلیت انتشار در گوگل پلی، بازار، و سایر مارکت های مشابه را دارا می باشد.

امکانات اپلیکیشن خبری سورین

 

جمع بندی:

قالب و اپلیکیشن خبری سورین تمام نیازهایی که لازمه یک سایت خبری است را در نظر گرفته و با دید و دقت بسیار بالا تمامی نکات و لازمه های سئو و کدنویسی در آن رعایت شده است. تا شما با تهیه این قالب و اپلیکیشن سورین وقت گران بها خود را برای رفع و ایراد سئو و کدنویسی هدر ندهید. و با خیال راحت کسب و کار خود را آغاز کنید.

برای خرید قالب و اپلیکیشن خبری سورین از طریق لینک های زیر اقدام کنید. با سپاس فراوان از همراهی شما.

خرید محصول

Shopping cart
There are no products in the cart!
question