تیک۴ مجموعه ایی در حوزه دنیا وب است که در سال ۱۳۹۰ با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار فعالیت خود را آغاز کرد که پس از دوسال در زمانی که روزبه‌روز کاربرد اینترنت در دنیا تخصصی‌تر و کاربردی‌تر میشد، تیک4 پا به این عرصه گذاشت تا به صورت تخصصی به طراحی صفحات وب بپردازد.
ارائه قالب های استاندارد و بروز چالش اصلی ما در این حوزه بود تا اینکه بتوانیم در بازه زمانی کوتاه مدتی به این مهم دست یابیم. که به لطف استقبال مشتریان و تلاش های مکرر مجموعه تیک۴ و با هدف گذاری درست در مسیر موفقیت توانستیم به این مهم دست بیابیم؛ بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه درباره ما انجام گرفته است برای این مجموعه تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

هدف ما در تیم طراحی سایت و اپلیکیشن

هدف ما در تیم طراحی سایت، ایجاد یک وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

طراحی وب سایت با جدیدترین تکنیک‌های سئو

طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.
یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد.
هدف ما در تیم طراحی سایت، ایجاد یک وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

بهینه سازی سایت بر اساس آخرین تکنیک های جهانی

بهینه سازی سایت بر اساس آخرین تکنیک های جهانی خدمات سئو در تیک۴ انجام می شود. در فرآیند طراحی وب سایت شما، بهینه سازی وب سایت از اصلی ترین کارهای تیم تخصصی و فنی تیک۴ است

ساخت و ارائه اپلیکیشن حرفه ای

یکی از خدمات تیک4 ساخت و ارائه اپلیکیشن حرفه ای است، که با معیارهای بروز و سنجیده ایی طراحی و به مشتریان ارائه می شود.
باتوجه به اینکه برای انتشار اپلیکیشن در گوگل‌پلی نیاز به شرایط خاص دارد و خیلی از کاربران این امکان را ندارند، تیک۴ میتواند اپلیکیشن شما را در سریع ترین زمان ممکن در گوگل‌پلی منتشر کند. از طریق لینک خدمات گوگل‌پلی درخواست خود را برای انتشار اپلیکیشن ارسال نمایید.

بازاریابی و فروش اینترنتی

بازاریابی اینترنتی شامل مجموعه کامل و هماهنگ فعالیتهای هدفمندی می باشد که در رابطه با معرفی و عرضه محصولات شما از طریق مستقیم (وب سایت شما) و غیر مستقیم (وب سایتهای معروف و پر بیننده، موتورهای جستجو و دایرکتوری های تخصصی) به بازار عمل می نماید.

صفر تا صد، در کنار کسب‌و‌کار شما

طراحی و توسعه

خدمات تیک۴
 1. طراحی وب‌سایت

  یک وب سایت جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت. اگر استفاده از وب سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری زیبا هم کمکی به شما نخواهد کرد
 2. طراحی اپلیکیشن

  داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. شما هم می‌توانید با یک اپلیکیشن پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.
 3. تحلیل کسب و کار

  تحلیل کسب و کار و امکان سنجی در فضای مجازی شاید کمتر مورد توجه صاحبان مشاغل بوده است. توجه به نیازمندی ها در ابتدای راه، همیشه به کاهش هزینه های شما کمک می کند.
 4. پشتیبانی و نگهداری

  خدمات پشتیبانی و نگهداری وبسایت شامل مدیریت محتوا، بکاپ، آپدیت، اشکال گیری و بروزرسانی و کلیه سرویسهای مربوط را به شرکتها و صاحبان کسب و کار ارایه می دهیم.
سبد خرید0
There are no products in the cart!