درباره ما

مجموعه تیک۴ از سال ۱۳۹۰ با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد در سال ۱۳۹۲ همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا به طور تخصصی فعالیت خود را به اینترنت و وب متمرکز ساخت. در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و توقعات روز افزون کارفرمایان ما را برآورده سازد. بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد.
دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای این مجموعه تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

طراحی وب سایت ،تیزر،عکاسی، گرافیک و…. با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.

  • طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.
  • یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد.
  • هدف ما در تیم طراحی سایت، ایجاد یک وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.
  • بهینه سازی سایت بر اساس آخرین تکنیک های جهانی خدمات سئو در تیک۴ انجام می شود. در فرآیند طراحی وب سایت شما، بهینه سازی وب سایت از اصلی ترین کارهای تیم تخصصی و فنی تیک۴ است.
  • بازاریابی اینترنتی شامل مجموعه کامل و هماهنگ فعالیتهای هدفمندی می باشد که در رابطه با معرفی و عرضه محصولات شما از طریق مستقیم (وب سایت شما) و غیر مستقیم (وب سایتهای معروف و پر بیننده، موتورهای جستجو و دایرکتوری های تخصصی) به بازار عمل می نماید.
  • کنفرانس ، همایش ، مراسم و نمایشگاه های بین المللی ، برنامه شما هرکدام از این موارد که باشد ، باید برای مستند سازی و ثبت آن چاره ای بیاندیشید، در این راه ما با شما خواهیم بود.
  • برای انجام عکاسی صنعتی کافی است پس از مشاهده نمونه عکس های تیک۴ در حوزه مورد نظر خود با ما تماس بگیرید و در مورد نوع پروژه و عکس های مورد نیاز خود توضیحاتی ارائه دهید. سپس واحد عکاسی تیک۴ با بررسی پروژه و تخمین موارد قابل انجام عکاسی ، پیشنهادی حاوی اطلاعات فنی ، زمان بندی انجام کار و هزینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را برایتان ارسال می کند.

مدیریت مجموعه و تیم طراحی: امیرحسین بخشی محبی

مدیریت تیم اپلیکیشن: علی رضایی

مدیریت مرکز پشتیبانی: سینا محمودی

شماره حساب ها:
شماره حساب: ۰۳۰۱۱۹۳۳۸۰۰۰۶
شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۷۱۰۳۹۰۶۶۴۱
بانک ملی، به نام آقای امیرحسین بخشی محبی


شماره حساب: ۵۶۵۹۱۴۶۳۱۵
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۸۳۰۳۲۶۵۰۸
بانک ملت، به نام آقای امیرحسین بخشی محبی