قالب و اپلیکیشن فروشگاهی کتاب سورین

ساخت یک قالب و اپلیکیشن فروشگاهی کتاب، به صورت اختصاصی بسیار زمان بر است و همچنین برای مدیر آن کسب و کار هزینه هایی هنگفتی می تراشد، پس ساده ترین و بهترین روش برای ایجاد یک سایت و اپلیکیشن کتاب قالب های آماده هستند. سورین این بستر را برای شما همراهان عزیز تیک4 فراهم کرده است که با چند کلیک در کوتاه ترین زمان سایت و اپلیکیشن فروشگاهی کتاب خود را طراحی کنید.

پیش‌نمایش قالب پیش‌نمایش اپلیکیشن

قالب فروشگاهی کتاب

قالب کتاب وردپرس سورین کاملا سازگار با المنتور و با استفاده از المان‌های اختصاصی سورین به آسانی می توانید هر قسمتی از وب سایت خودتان را با سلیقه خودتان تغییر دهید و هر آنچه نیاز دارید، مانند متن‌ها، تصاویر، گالری و … را به سایت خودتان اضافه کنید. در قالب و اپلیکیشن فروشگاهی کتاب سورین تمامی استاندارهای کدنویسی و سئو رعایت شده است. شما با آسودگی خاطر می توانید قالب کتاب خود که سبک فروشگاهی است را، راه اندازی کنید و با برنامه ریزی و ایده سایت خود را به سمت موفقیت سوق دهید.

امکانات قالب کتاب سورین:

اپلیکیشن کتاب

اپلیکیشن فروشگاهی کتاب

در کنار سایت یکی از نیازها در کسب و کارهای کتاب و فروشگاهی؛ داشتن یک اپلیکیشن به روز است. پس اگر دنبال راه آسان در بازه کمی برای شروع کسب کار فروشگاهی کتاب خود هستید. قالب و اپلیکیشن کتاب ووکامرس سورین می تواند این راه را برای شما امکان پذیر کند.

اپلیکیشن سورین دارای صفحه ساز اختصاصی برای طراحی صفحه اصلی اپلیکیشن، با اعمال تغییرات بصورت آنی. صفحه اصلی اپلیکیشن را به سلیقه خودتان بچینید، عکس های مورد نیاز خودتان را قرار دهید، اخبار و محصولات دلخواه خودتان را جهت نمایش انتخاب کنید. این اپلیکیشن قابلیت انتشار در گوگل پلی، بازار، و سایر مارکت های مشابه را دارا می باشد.

امکانات اپلیکیشن کتاب سورین

جمع بندی:

قالب و اپلیکیشن کتاب سورین تمام نیازهایی که لازمه یک سایت فروشگاهی و کتاب است را در نظر گرفته و با دید و دقت بسیار بالا تمامی نکات و لازمه های سئو و کدنویسی در آن رعایت شده است. تا شما با تهیه این قالب و اپلیکیشن سورین وقت گران بها خود را برای رفع و ایراد سئو و کدنویسی هدر ندهید. و با خیال راحت کسب و کار خود را آغاز کنید.

برای خرید قالب و اپلیکیشن کتاب سورین از طریق لینک های زیر اقدام کنید. با سپاس فراوان از همراهی شما.

خرید محصول

Shopping cart
There are no products in the cart!
question