غیرفعال کردن Timeout در SSH

غیرفعال کردن Timeout در SSH

هنگام اتصال SSH به سرور، اگر مدتی از این اتصال استفاده نکنید و دستوری اجرا نکنید خود به خود اتصال قطع می شود (Timeout) و باید دوباره وارد شوید. این کار خیلی از مواقع آزار دهنده است و ممکن است سرعت کار شما را کاهش دهد. حال برای جلوگیری از این موضوع چه راهکاری وجود دارد؟

ادامه مطلب

آموزش نرم افزار Putty

نرم افزار Putty برنامه‌ای ست برای سرویس گیرنده‌هایی مثل ویندوز است تا به کمک پروتکل‌های SSH , Telnet و Rlogin از راه دور به سیستم تحت لینوکس یا سیستم یونیکس متصل شوند. برای شرح این نرم افزار می بایست با برخی از اصطلاحات آشنا باشیم…

ادامه مطلب

آشنایی با پروتکل SSH

SSHمخفف کلمه Secure shell یک پروتکل امن برای ایجاد ارتباط بین (Client) سرویس گیرنده و (Server) سرویس دهنده است. SSH قبل از ارسال اطلاعات انها را در سمت کاربر (بدون دخالت کاربر) رمزگزاری کرده وبه سرویس گیرنده می فرستد.

ادامه مطلب

آموزش استفاده از نرم افزار CuteFTP

FTP

CuteFTP نرم افزار قدرتمندی به عنوان FTP Client است که با رابط کاربری آسان خود به شما کمک می کند. کاربرد این نرم افزار برای برقرای ارتباط و رد و بدل کردن اطلاعات به وسیله FTP، آپلود و دانلود هرچه سریعتر ، بهتر و تامین حداکثر امنیت در رد و بدل کردن اطلاعات می باشد.

ادامه مطلب

Bounce Rate چیست و چگونه محاسبه میشود؟

Bounce Rate یا نرخ پرش به درصد تعداد افرادی که تنها یک صفحه از سایت شما را مشاهده می کنند و از آن خارج می شوند گفته میشود. به طور ساده تر فرض کنید سایت شما در روز ۱۰۰ بیننده دارد و ۷۰ نفر از آنها با دیدن یک صفحه از سایت شما خارج شده اند…

ادامه مطلب

۱۲ نکته کلیدی سئو سایت

بهینه سازی موتورهای جستجو به چه معنی است؟
سئو پروسه ی ارتقاء حجمی و یا کیفیتی ترافیک وبسایت شما از موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ و … از طریق نتایج جستجوی عادی در موتورهای جستجو می باشد.

ادامه مطلب