نور صنعت تجهیز، تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی

شرکت نور صنعت تجهیز ، معرفی شده در بخش “معرفی استارت آپ” طراحی کننده و تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی در ایران می باشد
که دارای سابقه طولانی ۱۵ ساله در تولید ، خدمات و نگهداری دستگاه های آزمایشگاهی است و در بازارهای داخلی و بین المللی فعال می باشد.
صادرات محصولات این شرکت به کشور های عراق، افغانستان و آذربایجان مهر تاییدی بر کیفیت و دوام محصولات تولیدی این شرکت است
و با برند بین المللی  NSTLAB در بازار های داخلی و جهانی حضور دارد.

محصولات نور صنعت تجهیز

شرکت نور صنعت تجهیز فردوس با تمرکز و توجه به آخرین نتایج پژوهشی و همگام شدن با برترین تکنولوژی و اطلاعات روز دنیا و برنامه ریزی دقیق همواره سعی در تولید برتر تجهیزات آزمایشگاهی دارد و در این مسیر نظرات و پیشنهادات سازنده ی مشتریان عزیز را ارج می نهد.
زیرا بر این باور است که شرکت در کنار مشتریان و همراه با مشتریان خود رشد می یابد.

برخی محصولات نور صنعت تجهیز عبارتند از:

چمبر | معرفی نور صنعت تجهیز

چمبر

نور صنعت تجهیز یکی از برترین تولید کنندگان چمبر در ایران می باشد که انواع چمبر از جمله چمبر دارو در انواع 1300 لیتر، 600 لیتر،400 لیتر،300 لیتر، 150لیتر ، چمبر دما و رطوبت در انواع 1300 لیتر، 600 لیتر،400 لیتر،300 لیتر، 150لیتر و چمبرتست دما و رطوبت ، چمبرحرارت ثابت ، چمبر پایداری، چمبر دما را تولید و به فروش می رساند.

تجهیزات آزمایشگاهی

شرکت نور صنعت تجهیز با برند فردوس تجهیز تولیدکننده انواع تجهیزات آزمایشگاهی زیر می باشد.

بن ماری

کاربرد بن ماری به لحاظ رعایت مسائل بهداشتی، جلوگیری از بهم ریختگی محیط کار، مقاومت بالا، امکان شستشوی آسان در آزمایشگاه های علوم پزشکی، علوم دارویی و آزمایشگاه های خاک و … ضروری است.

ظرف کشت بافت

ظروفی هستند که جهت نگهداری گونه های گیاهی تکثیرشده از گیاهان و درختان از طریق کشت بافت استفاده می شود.این ظرف دارای دو بخش در و بدنه می باشد که هر دو از جنس مواد خاصی هستند که در برابر حرارت مقاوم می باشند. کیفیت هر دو ماده طوری طراحی شده که به راحتی نور را برای رشد عبور می دهد و شکست نور در این ظرف بسیار اندک است

هیتر استیرر

هیتر استیرر یکی از تجهیزات آزمایشگاهی است که جهت مخلوط کردن و هم گن کردن و حرارت دادن به مایعات کم حجم بکار می رود

کمد نگهداری مواد

کمد نگهداری مواد بصورت یک کابین ایمن برای نگهداری مواد شیمیایی و آلی، مواد اسیدی و باز  در محیط های آزمایشگاهی کشور طراحی می شود. وجود چنین کمدی برای محیط های آزمایشگاهی به منظور دفع برخی از مشکلات زیر ضروری است

هودهای آزمایشگاهی

در ادامه معرفی نور صنعت تجهیز ومحصولاتش باید گفت شرکت نور صنعت تجهیز همچنین هود های آزمایشگاهی تولید می کند که از بین آن ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

هود لامینار میکروبی

هود لامینار میکروبی میزکاری است که در آن ذرات معلق هوا توسط فیلتر هپا گرفته شده، نام دیگر این هود را Biological safety cabinet می باشد. این هود توسط فن سانتریفیوژ که بر روی فیلتر هپا می دمد از طرف دیگر فیلتر هوای لامینار عاری از هرگونه میکروب و ذرات معلق به سطح هود دمیده می شود.<

 هود لامینار کشت بافت

هود لامینار کشت بافت یک میز کار عاری از هرگونه ذرات و میکروب که جهت کشت بافت و گیاه استفاده می شود. اصولا برای تکثیر گیاهان از روش کشت بافت نیاز به این دستگاه می باشد تا بتوان جوانه های گیاه را تکثیر نمود.

هود شیمی

هود شیمی هود مکنده ای می باشد که باعث می شود از انتشار هرگونه گاز سمی که از ترکیب گازهای مختلف با یکدیگر در محیط آزمایشگاهی ساطع می شود جلوگیری شود.

 

سایر تولیدات این شرکت

  • انکوباتور ها
  • اتاق های رشد
  • استریل
  • یخچال فریزر آزمایشگاهی

می باشد که در تمامی آن ها با بهترین کیفیت و دانش روز در حال تولید و ارائه خدمات به مشتریان داخلی و خارجی می باشد

درباره و معرفی نور صنعت تجهیز

برای معرفی نور صنعت تجهیز لازم است بگوییم ، شرکت نور صنعت تجهیز فردوس با برند بین المللی NST LAB با تجربه ی بیش از ۱۵ سال فعالیت ارزشمند و با همراهی برخی از متخصصین و پژوهشگران برجسته ی کشور در زمینه ی تولید و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی با مدیریت مهندس هادی شبنم زاده دارای مدرک فوق لیسانس در رشته کنترل برق می باشد.

برترین نقطه عطفی که درسوابق فعالیت شرکت نور صنعت تجهیز فردوس منجر به ایجاد انگیزه ای پایدار و قوی برای تولید تجهیزات آزمایشگاهی شد، شروع فعالیت مهندس هادی شبنم زاده در دفتر فنی  پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری بود که مسئولیت تعمیر دستگاه فیتوترون خریداری شده از شرکت معتبر کانادایی به نام conviron به ایشان محول گردید.
این دستگاه به دلیل نقص قطعات و عدم داشتن دانش فنی و تحریم کشور از سوی چندین کشور خارجی به مدت چند سال از کار افتاده بود.

ایشان با تشکیل تیم فنی از کارشناسان مجرب و با بهره گیری از دانش فنی خود موفق به تعمیر دستگاه فیتوترون شدند و آن را وارد حوزه ی تحقیق و پژوهش محققین پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک قرار دادند که این امر موجب تشویق و تایید از سوی ریاست محترم پژوهشگاه شد و این حمایت و دلگرمی انگیزه ای گردید تا  در مرکز رشد پژوهشگاه در قالب یک شرکت مستقر شوند و با هدف تولید تجهیزات آزمایشگاهی و طراحی و ساخت اتاق های رشد محیطی و اتاقک های رشد گیاه رسما فعالیت خود را آغاز نمایند.

این شرکت در اولین گام تولید توانست با بهره گیری از مشاوره های متخصصین، اولین دستگاه خود را به دانشگاه بجنورد ارائه دهد که تشویق و تایید بسیار خوبی از سوی ریاست محترم دانشگاه بجنورد و ریاست محترم پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک به همراه داشت.
تلاش های شبانه روزی و کسب دانش فنی به روز و استفاده از نظرات سازنده ی پژوهشگران منجر به تاسیس شرکت نور صنعت فردوس گردید که پس از دانش بنیان شدن و استقرار در پارک علم و فناوری استان البرز و توسعه تحقیقات و پژوهش در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی توانست یکی از شرکت های برتر تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی در کشور باشد.

مهندس هادی شبنم زاده در سال ۱۳۹۷ پیرو توافق با شرکاء خود تصمیم به تاسیس شرکت مستقل دیگری با هدف توسعه ی بیشتر تولید تجهیزات آزمایشگاهی گرفت.
این شرکت با نام شرکت نور صنعت تجهیز فردوس و با برند بین المللی NSTLAB با هدف تحقیق و توسعه، ساخت و تولید تجهیزات مدرن و نظام مندی فعالیت ها در راستای اهداف برتر تولید تجهیزات آزمایشگاهی تاسیس شد.

شرکت نور صنعت تجهیز فردوس اکنون با همراهی تیم کارشناسان فنی مجرب و متعهد و بهره گیری از نظرات کارشناسی پژوهشگران برتر کشور بر آن است تا با تخصص و نوآوری و خلاقیت طراحی و ساخت؛ محصولاتی منحصر به فرد و قابل اعتماد در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد و جایگاه ارزشمندی در فناوری تولید تجهیزات آزمایشگاهی کسب نماید.
صادرات به کشور های عراق، افغانستان و آذربایجان از موفقیت های افتخار آمیز این شرکت است.

بخش فروش شرکت نور صنعت تجهیز فردوس متشکل از نیروهای آموزش دیده و با اخلاق هستند که با رعایت ارزش سنتی مشتری مداری آماده ارائه ی هر گونه مشاوره ی تخصصی می باشند. پشتیبانی فنی تلفنی پس از تحویل و نصب تجهیزات آزمایشگاهی در دسترس مشتریان محترم است.

بنابر این ما محصولاتی تولید می کنیم که تحقیقات کشور را به سمت جلو هدایت می کند.

تعهد سر سخت کارشناسان شرکت نور صنعت تجهیز فردوس به کیفیت برتر است که به شرکت قابل اعتماد در بخش تولید تجهیزات آزمایشگاهی تبدیل شده است.
اهدافی که شرکت مطرح می کند وعده هایی است که به مشتریان داده می شود پس به جاست که نحوه ی عملکرد را متناسب با اهداف تغییر داد.

تماس با نور صنعت تجهیز

تلفن کارخانه:

02634030131  و   02634030132

آدرس:

البرز – فردیس – شهرک صنعتی سیمین دشت – خیابان ششم شرقی – پلاک 108

ایمیل :

  • noorsanattajhiz@gmail.com

سوالات متداول نور صنعت تجهیز، تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی

نور صنعت تجهیز چه تجهیزاتی تولید می‌کند؟

چمبر، هودهای آزمایشگاهی، تجهیزات آزمایشگاهی، انکوباتور ها، اتاق های رشد، استریل، یخچال فریزر آزمایشگاهی

روش های تماس با نور صنعت تجهیز چیست؟

تلفن ها: 02634030131 02634030132 آدرس: البرز – فردیس – شهرک صنعتی سیمین دشت – خیابان ششم شرقی – پلاک 108
5/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بیان کنید

اشتراک در
اطلاع از
guest

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبد خرید0
There are no products in the cart!